BGN | бугарскиот левEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД доларRON | романскиот лејHUF | Hungarian forintMKD | македонски денар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglishБългарскиБългарскиΕλληνικάΕλληνικάRomânăRomânăFrançaisFrançaisEspañolEspañolРусскийРусскийDeutschDeutschItalianoItalianoMagyarMagyarSrpskiSrpski
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

EZ Cheese Grindster ™ - Рачно ренде за сирење - SK87

19.90lv Кол
бренд: Kitchen CC™
код на производот: SK87
тежина: 0.211kg

EZ Cheese Grindster ™ - рачно ренде за сирење ви помага да Решетки или сече сирење без употреба на нож. Само свртете ја рачката и вашето сирење ќе биде рендано. Завртете во другата насока и тоа ќе биде сече на тенки парчиња без ризик од посекотини.

слични производи